GYNEKOLOGICKÉ VÝTOKY (VÝTOK Z POCHVY)


ÚVOD PROVOZOVATELE TĚCHTO WEBOVÝCH STRÁNEK


Cílem této stránky je poskytnout při vašich konkrétních zdravotních problémech KONKRÉTNÍ DOPORUČENÍ A POMOC – návrh vhodné terapie v závislosti na Vašich specifických zdravotních problémech najdete buď přímo v dolní části této stránky V ODSTAVCI S ČERVENÝM TEXTEM nebo Váš problém můžete prostřednictvím formuláře umístěném dole na této stránce BEZPLATNĚ KONZULTOVAT přímo s naším zdravotním poradcem, vyhledávaným přírodním terapeutem a autorem této stránky panem Milanem Peterkou.

O autorovi této stránky:


Milan PeterkaPan Milan Peterka je přes svůj mladý věk (27 let) již nyní vyhledávaným a uznávaným odborníkem v oblasti přírodní medicíny. Provozuje úspěšnou soukromou praxi, kde poskytuje svým pacientům nadstandardní diagnostické a terapeutické služby - používá např. irisdiagnostiku, měření akupunkturních drah, diagnostiku z bioinformačního pole a další diagnostické metody.

Používá fytoterapii, akupunkturu, moxibuci, gemoterapii, terapii výživovými doplňky a další metody celostní medicíny.

Vlastní certifikát bezkontaktních masáží stejně jako diplom reflexního terapeuta a masérské osvědčení. Celých 10 let absolvoval praxi u bylináře Josefa Antonína Zentricha.

Mezi jeho profesionální aktivity též patří bohatá publikační a odborná přednášková činnost. Přes veškerou odbornost je ale pan Peterka zejména zkušeným praktikem, který nezřídka dodá naději a účinně pomůže dokonce i těm pacientům u kterých klasická léčba nezabrala.

Úvodem si uvedeme některé příklady z mé praxe :

Žena 23 let
Přichází do mé poradny pro s příznaky časté gynekologické záněty. Nepříjemnými výtoky z pochvy trpí již několik let. V poslední době jsou velmi časté a silné (pálení a svědění).
Irisdiagnostikou zjišťuji dysbiózu střevní, plísně ve střevech a v gynekologickém traktu, oslabenou imunitu a sklony k častým zánětům močových cest.

Doporučuji tento regenerační postup :Super acidophilus plus šest miliard v dávce 1 – 1 – 1 cps. nalačno, Česnek + Petržel v dávce 1 – 1 – 1 tbl. před jídlem. K tomu nasazuji odvar z listů a kořene čínské bylinky banlangen v dávce 750 ml odvaru za den.
Po třech měsících vymizely výtoky se svěděním a pálením.
Nemocná je nadmíru spokojena.

Žena 31 let
Přichází do mé poradny s příznaky pro časté gynekologické výtoky, které ji trápí řadu let. Podstoupila i vypalování děložního čípku, které ovšem nepomohlo.
Nyní se potíže zhoršují. Výtok zapáchá a je žluté barvy. Trpí svěděním a pálením pochvy. Výtoky z pochvy ji narušují intimní život. Její manžel byl také několikrát přeléčen.
Irisdiagnostikou zjišťuji plísně ve střevech a v gynekologickém traktu se současným chronickým zánětem vaječníků. Dále vidím nepoměr kyselin v žaludku a sklony k migrénám.
Doporučuji tento regenerační postup:Super acidophilus plus šest miliard v dávce 1 – 0 – 1 cps. nalačno a Česnek + Petržel v dávce 1 – 1 – 1 tbl. před jídlem. K tomu nasazuji odvar z listů a kořene banlangen v množství 750 ml za den. Manželovi doporučuji užívat Dračí krev (latex z rostliny Croton lechleri) v dávce 3 x denně 10 kapek.
Po půl roční léčbě odeznělo svědění a pálení pochvy. Výtok z pochvy již nezapáchá a je minimální. Manžel si pochvaluje léčbu také.
Nemocná je s léčbou velmi spokojena a pokračuje v dále.

Gynekologické výtoky (výtok z pochvy)

Gynekologické výtoky (výtok z pochvy) - jsou značným problémem mnoha žen. Většinou bývají gynekologické výtoky zbarveny do žluta, do zelena nebo mají charakter bílé mléčné barvy. Výtok z pochvy často nepříjemně zapáchá a žena pociťuje nepříjemné svědění kolem pochvy.
Na vzniku onemocnění gynekologické výtoky se podílí řada mikroorganismů např. Trichomonyáza, Mycoplasma, Chlamidie, Herpes, Streptokok, kvasinky, plísně apd. Nevždy je ale výtok z pochvy způsoben mikroorganismy.
Výtok z pochvy je v podstatě zánět a tak k němu musíme i přistupovat. Jednou z priorit, která musí být splněna je obnovení kyselého prostředí v pochvě, které zabraňuje vstupu infekce a rozmnožení mnoha mikroorganismů.
Riziko onemocnění gynekoloogické výtoky stoupá při nedostatečné hygieně, při častém střídání partnerů, u žen v menopauze, při zavádění různých těles do pochvy apd. V těhotenství se výtok může objevit také.
Pozor také na tzv. pingpong efekt – přenášení mezi partnerem a vámi. Zde je pak důležité léčit také partnera.
Léčbu onemocnění gynekologické výtoky pak vede lékař, který provedete vyšetření tzv. kultivace na jejichž základě pak nasazuje léky např. antibiotika, antimykotika apd. Přírodní medicína nabízí doplňkovou léčbu onemocnění gynekologické výtoky, která je velmi vhodná v kombinaci s léčbou doporučenou lékařem.

PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY A JEJICH FUNKCE V BOJI S ONEMOCNĚNÍM GYNEKOLOGICKÉ VÝTOKY


Terapii s využitím přírodních přípravků je velmi vhodné začít podáváním certifikovaného NÁPOJE Z ALOE VERA – tedy nápoje získaného z vnitřku listu rostliny aloe vera ve kterém jsou zachovány všechny biologicky hodnotné látky.
 • NÁPOJ Z ALOE VERA (složení: přírodní gel z vnitřku listu rostliny aloe vera s vysokou biologickou aktivitou a vstřebatelností, bez příchuti, s obsahem dužiny) – komplexně podporuje detoxikaci organismu, podílí se na správném metabolismu a řádném fungování trávicí soustavy.
  Základní dávkování: Za účelem detoxikace je vhodné aplikovat pro jednu osobu minimálně 4 litry Aloe Vera Gelu. Toto množství při doporučeném dávkování 3 x denně 20 ml vystačí na cca 2 měsíce.
  (Pro přepojení na speciální stránku o nápoji z aloe vera, která mimo jiné umožňuje získat na tento nápoj velké SLEVY – klikněte ZDE).
 • Super acidophilus plus šest miliard (složení: probiotické kultury) – přípravek odstraňuje plísně a kvasinky z organismu a tím napomáhá léčit gynekologické výtoky.
  Doporučené dávkování ve vhodných kombinacích s dalšími přípravky viz níže.

 • Česnek + Petrželpřípravek působí proti bakteriím, proti plísním a má protizánětlivý účinek v gynekologických cestách a při onemeocnění gynekologické výtoky.
  Doporučené dávkování ve vhodných kombinacích s dalšími přípravky viz níže.

 • Betavital (složení: extrakt z červené řepy s rutinem, betakarotenem a vitamínem C) – přípravek podporuje léčbu onemocnění gynekologické výtoky a působí proti řadě bakterií. Zvyšuje také imunitní systém.
  Doporučené dávkování ve vhodných kombinacích s dalšími přípravky viz níže.

 • Balancer Klas složení: protykin, chlorella, pampeliška, ostropestřec, alfa - lipoová kyselina, L – taurin, L –glycin a L – ornitin) – přípravek podporuje léčbu všech onemocnění gynekologické výtoky a záněty, je vhodný pro ženy v menopauze a působí proti plísním v organismu.
  Doporučené dávkování ve vhodných kombinacích s dalšími přípravky viz níže.

VÍCE INFO O NÁPOJI Z ALOE VERA
Terapii s využitím přírodních přípravků je velmi vhodné začít podáváním certifikovaného NÁPOJE Z ALOE VERA. Za účelem celkového posílení a ozdravění organizmu doporučuji provést vysoce účinnou přírodní DETOXIKACI organizmu s využitím nápoje z aloe vera (pro přepojení na speciální stránku o nápoji z aloe vera, která mimo jiné umožňuje získat na tento nápoj velké SLEVY – klikněte ZDE). Při pití aloe vera gelu však nedochází pouze k čištění organizmu ale probíhají zde současně i další příznivé procesy. Popis hlavních účinků nápoje z aloe vera podrobněji:

1. DETOXIKACE ORGANIZMU
otevírají se i velmi jemné kapiláry v různorodých tkáních což umožňuje organizmu vyloučit toxiny, které často po mnoho let ulpívají v organizmu a bývají pravou příčinou mnoha onemocnění
Více info o detoxikaci - klikněte ZDE

2. POSÍLENÍ IMUNITY
pití aloe vera gelu podporuje některé typy bílých krvinek v růstu a dělení, má imunomodulační účinky a komplexně zvyšuje obranyschopnost organizmu
Vice info o vlivu nápoje z aloe vera na imunitu - klikněte ZDE

3. ZLEPŠENÍ VSTŘEBÁVÁNÍ ŽIVIN
výrazně zlepšuje schopnost organizmu vstřebávat důležité živiny z přijímané potravy (vitaminy, minerály apod.). Tato funkce organizmu totiž s rostoucím věkem podstatně klesá - již cca od 20-ti let ale po 40-cítce již velmi výrazně. Při zhoršeném vstřebávání důležitých živin zpravidla dochází k akceleraci stárnutí organizmu a vzniku řady chorob – pití aloe vera gelu umožňuje tento nepříznivý proces účinně kompenzovat.
Více info o vlivu nápoje z aloe vera na čištění střev a lepší vstřebávání - klikněte ZDE

SOUHRNNÝ VLIV NA ZDRAVÍ ČLOVĚKA
souhrnným vlivem všech tří výše uvedených účinků dochází ke komplexnímu působení na organizmus a to se zpravidla již záhy projevuje ZVÝŠENÍM VITALITY a dochází k postupnému celkovému zlepšování zdravotního stavu.
Více odborných informací o nápoji z aloe vera - klikněte ZDE

ALOE VERA GEL (složení: přírodní gel z vnitřku listu rostliny aloe vera s vysokou biologickou aktivitou a vstřebatelností, bez příchuti, s obsahem dužiny) – komplexně podporuje detoxikaci organismu, podílí se na správném metabolismu a řádném fungování trávicí soustavy.
Základní dávkování : 3 x denně 20 ml ALOE VERA GELU 30 min. před jídlem.


CENA: info o aktuálních cenách NÁPOJE Z ALOE VERA a značných SLEVÁCH – ZDE

V BOJI PROTI ONEMOCNĚNÍ GYNEKOLOGICKÉ VÝTOKY LZE NAPROSTÉ VĚTŠINĚ NEMOCNÝCH DOPORUČIT VYSOCE ÚČINNOU KOMBINACI PŘÍRODNÍCH PREPARÁTŮ O TOMTO SLOŽENÍ :


Základní kombinace : NÁPOJ Z ALOE VERA - dávkování: 3 x denně 20 ml půl hodiny před jídlem. hodiny před jídlem. (Pro přepojení na speciální stránku o nápoji z aloe vera, která mimo jiné umožňuje získat na tento nápoj velké SLEVY – ZDE.) Super acidophilus plus šest miliard v dávce 2 – 2 – 2 cps. nalačno a Česnek + Petržel v dávce 1 – 1 – 1 tbl. před jídlem.

Zesílená kombinace: NÁPOJ Z ALOE VERA - dávkování: 3 x denně 20 ml půl hodiny před jídlem. hodiny před jídlem. (Pro přepojení na speciální stránku o nápoji z aloe vera, která mimo jiné umožňuje získat na tento nápoj velké SLEVY – ZDE.) Balancer Klas v dávce 1 – 0 – 1 tbl. před jídlem, Betavital v dávce 2 x denně jednu čajovou lžičku nalačno a Super acidophilus plus šest miliard v dávce 1 – 1 – 1 cps.


Využijte jedinečnou možnost, kterou Vám nabízí právě nyní tato stránka:


ZÁJEMCI O BEZPLATNOU KONZULTACI PŘÍMO S PANEM PETERKOU

UPOZORNĚNÍ: Dotazy pro pana Peterku týkající se stanovení dosud neurčené diagnózy a rovněž jakékoliv dotazy týkající se dětí do 15 let věku není možno řešit písemně (zde je nutno provést vyšetření za fyzické přítomnosti pacienta) - v těchto případech se prosím můžete prostřednictvím níže umístěného vzkazového okna objednat k osobní návštěvě poradny pana Peterky v Kojetíně (u Přerova).

Zde můžete napsat svůj individuální dotaz ohledně Vašich zdravotních problémů (nebo se objednat k návštěvě poradny /dosud neurčené diagnózy, děti do 15 let/) - zpravidla do 48 hodin obdržíte elektronickou poštou odpověď.
Váš email:    (nutno vyplnit)
Text Vašeho dotazu pro pana Peterku:
Pomohou i bylinky?
Vhodným pitným médiem při onemocnění gynekologické výtoky, které můžete používat jsou bylinkové čaje. Preferujte květ hluchavky, danggui, kořen a list banlangenu, květ měsíčku, semeno lichořeřišnice, nať tymiánu, zelený pravý čaj, list šalvěje apd.

INFORMACE ZDE POSKYTNUTÉ NENAHRAZUJÍ LÉKAŘSKOU PÉČI !

Milan Peterka

Milan Peterka, 2005 - autor textu
Ing. Aleš Paclt, 2005 - nakladatelský služby

Dílo je chráněno autorským zákonem. Použití díla, i jeho částí, je bez výslovného písemného souhlasu zakázáno.

Použitá a doporučena literatura :
Kniha o zdraví. Kolektiv autorů, Victoria Publishing 1990

Zpět na Bezplatnou interaktivní poradnu

 
© Copyright 2005, CORASYS s.r.o.              Realizace: iPROSTOR.cz - www stránky zdarma